Melieme múku

Pre najlepšie kvalitu Vašej stravy ponúkame možnosť pomlieť si múku alebo vyrobiť čerstvé vločky na raňajky priamo v Onakô.. Kvalitný elektrický mlynček KoMo na zrno je osadený nezničiteľnými keramicko-korundovými kameňmi, ktoré Vám zrno namelú na akúkoľvek štruktúru. Vločkovač pracuje s dvoma oceľovými valcami, medzi ktorými nezostane celé žiadne obilninové semienko.

Či už si zrno kúpite u Nás alebo prinesiete vlastné je na Vás. Tento šikovný domáci mlyn namelie vyše kilogram múky za 5 minút. A zatiaľ si môžete spraviť nákup. Ideálne funguje na suché a neolejnaté plodiny ako sú: pšenica, raž, jačmeň, pohánka, ryža, pšeno, círok, špalda, quinoa a ovsené vločkyktoré máme v ponuke. Ale môžeme vyskúšať aj iné materiály s podobnými vlastnosťami ako sú strukoviny: cícer, šošovica, hrach, fazuľa, či kukurica

Proces prebieha dostatočne rýchlo na to aby nevznikala vyššia teplota a všetky živiny, enzímy a vitamíny zostávajú zachované.

Pečiete veľa? Potrebujete zomlieť úrodu? Alebo vyrábate cestoviny? Pokojne sa na nás obráťte. Vieme si poradiť aj s vrecom zrna naraz. Najmenší priemyselný mlyn A300 z rakúskej remeselnej výroby Osttiroler Betreibemühlen dokáže uspokojiť aj vaše potreby.

mlyn

KoMo Duett 200                                                                                                        GoodMills A300